O nás

Ptáte se proč takové zvláštní jméno? Monetaria.Monetaria moneta neboli Zavinutec penízkový. Mořský živočich, který na naší planetě pobývá mnohem déle než člověk. Mořský živočich chráněný svojí pevnou schránkou proti vnějším vlivům. Mořský živočich, kterého staří Číňané a následně velká část světa, používali jako platidlo po dlouhá staletí a některé části Afriky až do poloviny 20. století. Mořský živočich velkého významu.Stejně jako Zavinutec penízkový je chráněn svojí ulitou, stane se tým společnosti Monetaria stejně silným ochráncem Vašeho projektu a bude ho chránit před nepříznivými vlivy zvenčí. Stejně jako si guinejští domorodci dodnes za pomoci zavinutců dopisují, stane se Monetaria hlavním „pisatelem“ Vašich dotačních žádostí a samotných projektů.Stejně jako Koaysu-gai, mušle, které dle Japonců usnadňuje porod, Monetaria výrazně usnadní vznik Vašeho projektu.A nakonec, ačkoli se zavinutci ve staré indické hře Pachisi používali místo kostek, spolupráce s námi není hra, ale sázka na jistotu a výhru.

Monetaria je poradenskou společností soustředící se na získání a čerpání dotací nejen z fondů Evropské unie. Našim klientům zabezpečíme celkový projektový management spojený s čerpáním grantů a následným průběhem projektu.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem našich pisatelů a projektových managerů a dostatečným zkušenostem s čerpáním dotací v minulosti, dokážeme zabezpečit kompletní servis vašemu záměru, přeměněnému v konkrétní projekt s šancí na podporu z fondů EU.

Ať už máte zájem o dotace na “tvrdý” nebo “měkký” projekt. Ať chcete rozvíjet vzdělání zaměstnanců, pravidelné vzdělávání externistů, rozvoj a podporu svého podnikání, nákup ICT nebo strojů, podporu výzkumu a vývoje atp., s námi můžete mluvit o všem…